Serwis Mercedes, Smart Wrocław

 

Jako niezależny Serwis Mercedes Wrocław i Serwis Smart Wrocław oferujemy szeroki zakres usług serwisowych i napraw mechanicznych dla wszystkich modeli samochodów Mercedes oraz Smart.
Możesz mieć pewność, że tylko fachowe ręce naprawią Twojego Mercedesa. Posiadamy wszystkie najnowsze narzędzia i sprzęt, zapewniając najwyższy możliwy poziom jakości. Naszym celem jest dostarczenie wszystkim Klientom niezawodnej, godnej zaufania i kompetentnej usługi. Używamy tylko części OEM – co czyni nas prawdziwą alternatywą dla Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO).

Filozofią Lorinser serwis Wrocław jest pomoc w przedłużeniu żywotności Twojego pojazdu. Postępując zgodnie z wytycznymi producenta dotyczącymi konkretnego modelu Smarta czy Mercedesa, możesz mieć pewność, że uzyskujesz najwyższe osiągi, wydłużając okres eksploatacji pojazdu i zapobiegając wysokim kosztom napraw.
Możemy zapewnić, że odwiedzając nasz Serwis Smart we Wrocławiu Twój samochód będzie serwisowany w najwyższym standardzie bez wysokich cen.
Nasi wykwalifikowani pracownicy wykorzystują specjalistyczną wiedzę i wykazują zaangażowanie w konserwację oraz naprawę Twojego samochodu. Niezależnie od tego, czy jest to pojazd nowy, czy używany – zawsze możesz polegać na doskonałej jakości usług Serwis Mercedes  Wrocław i Serwis Smart Wrocław.
Wszystkie serwisowane samochody otrzymują wpis do elektronicznej książki serwisowej, a wszystkie części i usługi są objęte gwarancją.
Szczegóły prac serwisowych są przechowywane i chronione w centralnej bazie danych Mercedes-Benz Service. Są przejrzyste, odporne na fałszerstwa i dostępne w dowolnym momencie. Jeśli zmienisz warsztat, z którego korzystasz lub chcesz sprzedać swój samochód wszystkie dane dotyczące Twojego pojazdu są zawsze dostępne już kolejnego dnia po wizycie w Mercedes serwis by Stylauto.

Korzyści z usług w Lorinser serwis Mercedes, Smart Wrocław obejmują:

  • Komfort obsługi samochodów – mamy wiele opcji, które spełnią Twoje potrzeby. Możesz zostawić samochód i skorzystać z auta zastępczego-nowego smarta fortwo 453 lub poczekać w salonie.
  • Sprawdzenie stanu pojazdu – po każdym serwisie przeprowadzamy ostateczną kontrolę, aby upewnić się, że pojazd nadaje się do ruchu drogowego.
  • Oryginalne części Mercedes-Benz i Smart – zalecamy tylko oryginalne części, które spełniają najwyższe standardy jakości pod względem bezpieczeństwa i trwałości.
  • Bieżąca informacja – nasze usługi są przejrzyste. Każdy Klient jest szczegółowo informowany o usłudze, którą proponujemy i dlaczego jest niezbędna.
  • Mercedes Car Clean – na życzenie Klienta, przy każdej wizycie samochód jest dokładnie myty i czyszczony wewnątrz. Chcemy zachwycać naszych Klientów dbałością o każdy detal.

 

Mercedes słynie z komfortu i niezawodności, a zatem utrzymanie Państwa dumy i radości z posiadania samochodu tej marki jest niezbędne.

Serwis Mercedes, Smart Wrocław
Serwis Mercedes, Smart Wrocław