Tuning zawieszenia

Mercedes Benz

  • Posiadamy sprężyny obniżające zawieszenie do -30 mm, które idealnie współpracują z fabrycznymi amortyzatorami.
  • Dzięki sprężynom obniżającym Lorinser zyskujemy sportowy charakter zarówno podczas jazdy jak i od strony wizualnej.
  • Jakość i bezpieczeństwo są potwierdzone bardzo restrykcyjnymi badaniami instytutu TUV.

Zawieszenie Lorinser dostosowane jest do indywidualnych oczekiwań kierowcy, który pragnie ustawić poziom nadwozia na wybranej wysokości. W każdym momencie jazdy system czuwa nad bezpieczeństwem prowadzącego, wracając – w razie konieczności – automatycznie do ustawień domyślnych.

Sprężyny i moduły*(* Zawieszenia typu ABC oraz AIRMATIC) obniżające Lorinser, posiadające atesty i niezbędne certyfikaty oraz mogą być wykorzystywane we wszystkich modelach Mercedesów.

Kierowca otrzymuje pełną kontrolę nad wszystkimi ustawieniami. Produkowane przez Lorinser zawieszenia to wynik wieloletniej pracy najlepszych specjalistów z wielu dziedzin.

Komfort i styl jazdy dopasowane do danej chwili – oto, co dają zawieszenia Lorinser. Sportowy wygląd nisko zawieszonego auta może się nagle zmienić w elegancję limuzyny, czy charakter podmiejskiego SUV-a z dużym prześwitem. Wystarczy nacisnąć jeden guzik przy kierownicy. Innowacyjna technologia poprawiająca komfort i bezpieczeństwo jazdy w każdym miejscu. Ingerencja w zawieszenie może być wykonywana wyłącznie przez doświadczonych fachowców. Dlatego w Lorinser zatrudniamy najlepszych, dla których tuning samochodów jest największą pasją. Wierzymy, że dobrze wykonane modyfikacje zwiększają nie tylko przyjemność codziennego użytkowania auta, ale wpływają na dobre samopoczucie kierowcy i dają mu większą kontrolę nad własnym samochodem.